"Дієтолог" Рева отримав у липні більше ста тисяч
Загрузка плеера...

ЗМІ оприлюднили зарплату міністра Андрія Реви, який тиждень тому заявив, що українці їдять втричі більше європейців.

Як виявилось, у липні чиновник-"дієтолог" заробив у чотирнадцять разів більше за пересічного українця – Рева отримав майже 103 тисячі гривень. Для порівняння: за даними Державної служби статистики середньомісячна заробітна плата в Україні за червень склала 7360 грн. При цьому посадовий оклад міністра навіть менший за середню зарплату, він становить 4571 грн. Основна частина грошей, які минулого місяця отримав голова Мінсоцполітики – це кошти на оздоровлення (майже 49 тисяч), ще 27 тисяч – це відпускні. Решта – це премії за інтенсивність, надбавки за вислугу років та роботу з секретними матеріалами і гроші на відрядження.

Нагадаємо, 10 серпня міністр соціальної політики зазначив, ніби українці традиційно вживають забагато їжі. Так він пояснив те, що в Україні громадяни в середньому витрачають на продукти 50% доходів, тоді як німці використовують лише 15% для харчування. Тепер порахуємо: половина середньої зарплати (за даними Держстату) – це майже 3700 гривень. 15% від липневої зарплати міністра – це майже 15,5 тисяч. Напевне, цих грошей для харчування дійсно достатньо.

Зазначимо, міністр повідомив, що дотримується дієти через проблеми зі здоров'ям. Свою скандальну заяву в ефірі телеканалу він у подальшому не коментував.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram