Діти загиблих журналістів отримуватимуть стипендію
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко підписав указ щодо призначення виплат дітям журналістів, що загинули під час виконання службових обов’язків. Розмір стипендії складає 1,5 суми прожиткового мінімуму.

Отримувати допомогу від держави буде донька капітан-лейтенанта Дмитра Лабуткіна Кіра, дочка фотокореспондента Сергія Ніколаєва Валерія та син співробітника газети "Вести" В’ячеслава Веремія Максим.

Дмитро Лабуткін працював заступником редактора Телерадіокомпанії Міноборони "Бриз". Після окупації Криму переїхав з півострова до Одеси. 16 лютого 2015 року перебував поблизу Дебальцевого, зник після обстрілу терористами колони з пораненими українськими солдатами. Інформацію про смерть журналіста підтвердили лише через кілька днів.

Сергій Ніколаєв був штатним фотокореспондентом газети "Сегодня". Отримав осколкове поранення в селищі Піски. Його доставили до залізничної лікарні Красноармійська, але медики не змогли врятувати чоловіка. Посмертно його було нагороджено орденом "За заслуги" третього ступеня. 

В’ячеслава Веремія вбили "тітушки" 19 лютого 2014 року, у самий розпал загострення протистояння на Євромайдані. Журналіст намагався сфотографувати молодиків, за що поплатився життям. Як і інші герої Революції Гідності, Веремій отримав звання Героя України – посмертно.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram