Реформа початкової школи розпочнеться у 2018-му
Загрузка плеера...

В Україні з 2018 року розпочнеться реформування початкової школи. Усі першокласники навчатимуться за новим державним стандартом. Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

За її словами, до масштабного впровадження стандарту перепідготовку мають пройти понад 22 тис. вчителів. Наразі продовжується доопрацювання модельного курсу для цих учителів, а також розробка дистанційної складової їх навчання.

У процесі перепідготовки головна роль буде відведена інститутам післядипломної педагогічної освіти, які перебувають під керівництвом місцевих органів самоврядування.

Міністр також відзначила готовність навчальних закладів у Волинській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Сумській, Тернопільській, Рівненській, Черкаській, Чернівецькій та Одеській областях, які "змогли на 100% виконати всі необхідні приготування до старту пілоту нового стандарту".

Гриневич поінформувала, що для запуску реформи пілотні школи обирали за цілою низкою критеріїв. Зокрема, враховувалася наповнюваність класів, досвід учителів та готовність директорів до змін.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram