Гройсман звільнив чиновника у прямому ефірі
Загрузка плеера...

Під час всеукраїнської селекторної наради за участі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана непереливки було заступнику голови Чернігівської ОДА Леоніду Сахневичу. Очільник уряду довго розповідав про підготовку кадрів для національної економіки та формування умов для ведення бізнесу. Аж раптом Володимир Борисович наказав вивести на екран прямого зв’язку Чернігів та зажадав від представника місцевої влади, аби той повторив усе сказане. Коли ж Сахневич почав говорити не те, голову Кабміну аж захитало від люті.

Володимир Гройсман, премєр-міністр України:

"Я думаю, що Вам треба прийняти рішення і знайти собі іншу роботу. Голові адміністрації напишіть заяву про звільнення. І шукайте собі іншу роботу. Я з Вами працювати не буду. Я говорю про національну економіку, я говорю про дітей в дитячих садочках, а Ви сидите ляси точите!  Я вибачаюсь, Володимир Борисович! – Вибачатись будете перед своєю дружиною! Якщо, не дай Бог, зробите щось не так! У Вашому серці має це боліти!"

Поки невідомо, чи дослухався чиновник, якого відлаяли, наче школяра, до слів прем’єра. Втім, тепер представники виконавчої влади добре знають, що з Володимиром Гройсманом не до жартів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram