У Колумбії уряд остаточно помирився і з FARC
Загрузка плеера...

У вівторок, 15 серпня, президент Колумбії Хуан Мануель Сантос оголосив про остаточне завершення конфлікту із повстанським рухом Революційні збройні сили (FARC).

Глава держави в урочистій обстановці закрив замок на останньому контейнері з партією гвинтівок, які здали повстанці в рамках програми роззброєння.

Сантос зазначив, що зараз конфлікт закінчився і розпочинається нова фаза в житті нації. Він наголосив, що за всю історію країни конфлікт між урядом і FARC був найбільш тривалим.

Представники повстанців поінформували, що 1 вересня організація офіційно набуває статусу політичної партії, що стане важливим кроком в реінтеграції в суспільство. Незабаром буде проведено установчий з'їзд нової політичної сили, яка матиме назву Альтернативні революційні сили Колумбії.

Нагадаємо, що у липні 2016 року уряд Колумбії підписав угоду про припинення вогню з повстанським рухом FARC і закінчення громадянської війни. За оцінками експертів, жертвами збройного конфлікту стали 220 тис. колумбійців, близько 60 тис. осіб вважаються зниклими безвісти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram