Проти Матіоса відкрили справу за лайку у Facebook
Загрузка плеера...

Проти головного військового прокурора України Анатолія Матіоса відкрито дисциплінарне провадження. Причиною для цього стало використання нецензурної лайки.

Некоректне висловлювання помітили працівники українського представництва міжнародної антикорупційної організації Transparency International. 25 травня чиновник розмістив саркастичний пост у Facebook про ажіотаж щодо розгляду справи колишніх податківців часів Януковича. До тексту він додав картинку, на якій було вжите нецензурне слово. Українська Transparency звернулась до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів зі скаргою щодо порушення професійної етики.

Зазначимо, що Transparency International також передала до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії інформацію про ще один факт, який дискредитує головного військового прокурора. Півтора місяці тому журналіст Олексій Бобровніков заявив, що Матіос пропонував йому 10 тисяч доларів за висвітлення інформації у вигідному для себе контексті.

Анатолій Матіос вже відреагував на цю інформацію. Він нагадав, що раніше вже спростовував інформацію про те, ніби пропонував хабар журналістові. Крім того, прокурор заявив, що вважає цензурування його висловів порушенням свободи слова. Матіос повідомив, що звернувся до Transparency International за поясненнями і зараз думає, чи варто йому подавати позов проти організації.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram