Коцюба покидає "Антонов"
Загрузка плеера...

Олександр Коцюба вирішив полишити посаду голови державного підприємства "Антонов". Про це повідомляє прес-служба концерну "Держоборонпром", до якого входить компанія-виробник літаків. Офіційною причиною відставки названо бажання керівника повернутися до ведення приватного бізнесу.

За той рік, що Коцюба очолював "Антонов", підприємству вдалося наростити фінансові показники, розширити партнерство із західними компаніями, а також запустити новий літак – Ан-132D. Втім, експерти не вважають, що ці досягнення є заслугою пана Коцюби. Передумови до успіхів "Антонова" були створені ще задовго до того, як він зайняв крісло президента.

А от скандалів та звинувачень у корупції Коцюбі уникнути не вдалося. За 2016 рік він задекларував майже півтора мільйона гривень як добові на відрядження. Враховуючи те, що за кордоном керівник загалом перебував близько 15 тижнів, щодня у його розпорядженні було понад 14 тисяч гривень – більше, аніж заробітна плата багатьох чиновників за цілий місяць. І це при тому, що Кабмін встановив ліміт добових у розмірі 70 євро на день.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram