Гройсман пообіцяв покращення у школах
Загрузка плеера...

Напередодні нового навчального року українські політики вирішили взятись за освіту. Щоправда, для студентів це виявилось не надто приємним – уряд скоротив кількість стипендіатів. Зі шкільною освітою все інакше, адже тут урядовці обіцяють позитивні зміни. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про старт пілотної програми "Нова українська школа".

Голова уряду пообіцяв, що школи відремонтують і повністю укомплектують підручниками. Крім того, Гройсман запевнив, що уряд планує закупити шкільні автобуси. У бюджеті на наступний рік мають передбачити підвищення зарплат педагогів. Щоправда, у Міносвіти поки не називають жодних цифр.

Зазначимо, що під час селекторної наради про підготовку до нового навчального року згадали про проблему перевантаженості шкіл та дошкільних навчальних закладів. За статистикою Міністерства освіти і науки, сьогодні на сотню місць у дитячому садку претендують 113 дітей, через що і утворюються черги. Зараз на своє місце у дошкільному закладі очікують більше 65 тисяч маленьких українців.

Прем'єр заявив, що до 2021 року такі черги повинні зникнути. У Міносвіти вважають, що створенням нових дитячих садків повинна займатись місцева влада.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram