СБУ відреагувала на провокацію в Криму
Загрузка плеера...

Федеральна служба безпеки Росії заявила про затримання в Криму агента Служби безпеки України, який намагався пошкодити лінію електропередачі та планував інші диверсії.

За інформацією російських спецслужб, затриманим виявився уродженець Харківської області Геннадій Лимешко, який раніше начебто проходив службу в зоні проведення АТО.

При собі у чоловіка виявили дві тротилові шашки типу "200" із запальною трубкою, механізм для приведення в дію вибухового пристрою, гранату РГД-5, ємності з горючою сумішшю та ручну пилу.

Київський районний суд Сімферополя прийняв рішення про арешт Лимешка строком на два місяці. У мережі вже виклали відео допиту, під час якого громадянин України зізнається в тому, що планував диверсії.

Водночас Служба безпеки України назвала черговою провокацією затримання в Криму так званого свого агента. У прес-службі відомства зауважили, що такі фейкові новини потрібні російським спецслужбам для залякування населення півострова.

Користувачі соцмереж уже почали висміювати відео затримання, викладене ФСБ. В основному люди акцентують увагу на тому, що так званий диверсант, маючи при собі вибухівку, вирішив скористатися ножівкою для пошкодження лінії електропередач.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram