Україна очолила рейтинг прогресу ведення бізнесу
Загрузка плеера...

Авторитетне видання Financial Times опублікувало рейтинг країн, що досягли найбільшого прогресу за легкістю ведення бізнесу, починаючи з 2010 року. Переможцем несподівано виявилася Україна.

Якщо на початку президентського строку Януковича наш показник "Doing Business" складав 36,69 пунктів, то зараз він перетнув позначку у 63,9. Таким чином, Україна за сім років додала 24,21 пунктів. Серед країн колишнього соціалістичного табору, що традиційно займають найвищі позиції за позитивною динамікою зміни індекса, це найкращий результат.

Втім, святкувати перемогу особливих приводів немає. Ми і досі значно поступаємося більшості сусідів щодо прозорості, чесності та захищеності ведення підприємцями власної справи.

Скажімо, Молдова випереджає нас одразу на 9 пунктів, а Білорусь – аж на 11. На пострадянському просторі гірше справи лише в Узбекистану й Таджикістану. Тож хоч Україна й демонструє стабільне зростання, цього поки недостатньо навіть для того, аби дорівнятися до Східної Європи – не кажучи вже про країни Європейського союзу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram