Уряд обіцяє перевірити столичних забудовників
Загрузка плеера...

Законність забудов у столиці нарешті вирішили перевірити. Щоправда, це спало на думку не міській владі, а урядовцям із Кабінету Міністрів. Відповідне рішення було прийнято у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Тут заявили, що планують приділити увагу тим об'єктам, які викликають найбільший резонанс у суспільстві. Перевіркою законності будівництва займатиметься міжвідомча робоча група, яку очолив заступник міністра. Київська міська держадміністрація, архітектурно-будівельна інспекція та Держгеокадастр впродовж 10 днів мають надати звіт про проблемні забудови та вжиті заходи. В уряді ж мають проаналізувати інформацію та розробити рекомендації щодо захисту громадських інтересів.

Зазначимо, що у міністерстві вже склали список об'єктів, які вважають проблемними. Це будівництво на Львівській, Бойчука, Мечникова, Сормовській, Жилянській, Коперника, Ревуцького та Горлівській. Перевірять також забудову колишнього Сінного ринку на Бульварно-Кудрявській та будівництво у Биківнянському лісі.

У міністерстві не повідомили, чи будуть доповнювати цей перелік у відповідь на вимоги громадськості.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram