Україна не пустила Мартиненка у швейцарський суд
Загрузка плеера...

Солом'янський райсуд Києва не випустив екс-нардепа Мартиненка до Швейцарії. Там колишній народний обранець мав взяти участь у ще одному судовому процесі.

Запобіжний захід, обраний Мартиненку у квітні, передбачає обмеження його пересувань. Так, колишнього нардепа зобов'язали здати закордонні паспорти і заборонили виїжджати за межі Київської області.

Захист Мартиненка подав клопотання щодо перегляду цих обмежень. Справа в тому, що у Швейцарії раніше також було розпочате розслідування проти колишнього українського нардепа за підозрою у відмиванні грошей.

Адвокати Мартиненка повідомили, що тепер відкрито провадження проти прокурора, який вів цю справу. Його підозрюють у заангажованості. У колишнього народного депутата стверджують, що саме для участі у цьому судовому процесі і був необхідний дозвіл української Феміди.

Українські правоохоронці зазначають, що рішення Солом'янського райсуду було цілком передбачуваним, адже єдиний доказ, який надали адвокати Мартиненка – це лист-запрошення від його швейцарського захисника, де юрист просто пропонує своєму клієнтові зустрітися.

Нагадаємо, наприкінці квітня Миколу Мартиненка затримали працівники НАБУ. Його підозрюють у розтраті коштів державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат". Збитки, завдані державі, становлять більше 17 млн дол.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram