В "Укргазвидобуванні" знову регулярний обшук
Загрузка плеера...

У компанії "Укргазвидобування" знову пройшли обшуки. До головного офісу підприємства навідались співробітники СБУ та Генеральної прокуратури, дозвіл на слідчі дії дав Печерський райсуд столиці.

У прес-службі компанії повідомляють, що обшуки пов'язані з розслідуванням справи про проведення гідророзривних робіт у 2016-2017 роках. Правоохоронці підозрюють посадовців "Укргазвидобування" у виведенні бюджетних коштів. У Генпрокуратурі вважають, що вартість робіт, які виконували іноземні фірми, була завищеною. Зазначимо, що на початку липня ГПУ уже провела обшуки у компанії, вилучивши документи, пов'язані з виконанням цих робіт.

Тепер вилучили матеріали, пов'язані з роботою іноземних компаній, які проводили гідророзрив. Це, зокрема, інженерні звіти та проекти розробки. В "Укргазвибдобуванні" стверджують, що вилучення паперів і допити співробітників дестабілізують роботу компанії і негативно вплинуть на обсяги видобутку природного газу. На сторінці підприємства у Facebook зазначено, що "кількість обшуків у компанії прямо пропорційна зростанню обсягів видобутку газу".

У прокуратурі поки не прокоментували цю інформацію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram