Україна не допомагала КНДР із ракетами
Загрузка плеера...

"Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова" відкидає всі звинувачення на свою адресу з боку американських журналістів, які припустили, що вітчизняне підприємство могло допомагати КНДР в успішній реалізації ракетної програми.

У заяві "Південмашу" йдеться про те, що стаття The New York Times має відверто провокаційний характер і ґрунтується на некомпетентній "експертній" думці.

На підприємстві зазначили, що завод взагалі не постачає до Російської Федерації ані ракети, ані деталі чи окремі вузли до них, зокрема й ракетні двигуни. І взагалі на заводі ракети та ракетні комплекси військового призначення за часів незалежності України не випускалися й не випускаються.

Єдиний серійний двигун, що постачається в останні роки на експорт в Італію, призначений виключно для запуску та роботи в умовах відкритого космосу.

Водночас на скандал відреагувала й Адміністрація Президента України. За словами представника департаменту інформаційної політики Володимира Горковенка, матеріал про постачання ракетних технологій в КНДР нагадує провокацію з комплексами "Кольчуга". В обох випадках жодних фактів, які б обґрунтовували звинувачення, немає.

Нагадаємо, раніше видання The New York Times повідомило, що успіх Пхеньяна у випробуваннях міжконтинентальних балістичних ракет може бути пов'язаний з придбанням на чорному ринку потужних ракетних двигунів, можливо, з українського заводу "Південмаш".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram