Затримки біометрики до осені не зникнуть
Загрузка плеера...

Державна міграційна служба та центри надання адмінпослуг до безвізу виявилися неготовими. Українці можуть вільно подорожувати Європою вже два місяці, але більшість з тих, хто бажає виїхати за кордон, не можуть вчасно отримати біометричний паспорт.

Замість 20 днів на документ, за який заплачено чималі гроші, доводиться чекати ледь не півтора місяці. Чиновники бідкаються: попит перевищує виробничі можливості поліграфкомбінату "Україна". Підприємство обіцяє виправити ситуацію – але не раніше, ніж через 3-4 місяці. Саме тоді до Києва має прибути голландське обладнання для персоналізації паспортів. Звісно, виникає питання: чому техніку не можна було замовити заздалегідь, ще до початку курортного сезону?

Тим часом, заяви Держміграційної служби про допомогу в прискоренні видачі документів тим, хто вже має квитки та бронювання готелів, виявилися неправдивими. Директор поліграфкомбінату "Україну" офіційно повідомив, що друк здійснюється виключно у порядку надходження даних. Враховується тільки терміновість оформлення, за яку клієнт платить додаткові гроші.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram