"Укрзалізниця" знову відзначилась: 7 годин стоячи
Загрузка плеера...

"Укрзалізниця" знову відзначилась "винятковим" комфортом та сумнівною якістю перевезень. Цього разу пасажири скаржились не на задуху або постільну білизну – людям довелось їхати з Одеси до Києва стоячи. Це сталося 13 серпня. Справа в тому, що у потязі не вистачило чотирьох вагонів для пасажирів.

Прес-служба "Укрзалізниці" пояснила, що швидкісний поїзд "Інтерсіті+", на який люди придбали квитки, був несправним, тому замість нього з Одеси до Києва виїхав потяг того ж виробника на локомотивній тязі. Він був укомплектований п'ятьма вагонами і розрахований на перевезення 408 пасажирів (у несправному поїзді передбачено 607 місць). Таким чином, приблизно 200 особам довелось обирати: відмовитись від поїздки чи їхати стоячи. Провідники запропонували людям картонки, аби вони не сиділи на голій підлозі.

Зазначимо, що вартість квитка на потяг "Інтерсіті+" сполученням "Одеса-Київ" перевищує 500 грн, подорож триває майже сім з половиною годин.

Перевізник запевняє, що людям, які відмовились від послуг, повернули гроші за квитки, а тим, хто все ж таки зважився добратись до місця призначення, компенсували частину вартості через незабезпечення комфортних умов.

Користувачі Facebook відзначають, що стюарти робили примітки про необхідність повернення грошей на квитках. Жодних інших документів чи штампів не використовували. Ті, хто отримав компенсацію, стверджують, що її рівень перевізник визначив вкрай "об'єктивно" і не на користь пасажирів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram