Кияни почали отримувати платіжки з новими тарифами
Загрузка плеера...

Мешканці столиці почали отримувати нові квитанції на оплату комунальних послуг. У цих платіжках вартість утримання будинків та прибудинкових територій збільшено вдвічі. Нові квитанції "порадують" тих, чиї будинки обслуговують комунальні житлово-експлуатаційні контори (у столиці близько 8 тисяч таких споруд).

Справа в тому, що у липні почали діяти нові тарифи, і тепер кияни за один квадратний метр території сплачуватимуть близько 6 грн (раніше вартість одного квадратного не перевищувала 3 грн за умови сплати рахунків до 20 числа місяця).

У Київській міській державній адміністрації цей крок пояснили здорожчанням енергоносіїв та послуг з вивозу сміття. Щоправда, у КМДА обіцяють, що якість послуг підвищиться – міська влада запевняє, що контроль за роботою комунальників буде посилено.

Зазначимо, що нещодавно антикорупційне бюро заявило про неправомірність використання формули "Ротердам+". Зараз Національна комісія з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг планує ввести окрему оплату на транспортування газу та на саме паливо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram