Королева змусить сина чекати на своє 95-ліття
Загрузка плеера...

ЗМІ вже давно пророкують, що незабаром Королева Єлизавета II зречеться престолу через поважний вік. Більш точну інформацію щодо того, коли станеться ця подія, має британський таблоїд The Mirror. Журналісти переконують, що Її Величність складе повноваження лише після того, як відсвяткує 95-річчя. До того ж, новим монархом стане не Вільям, як очікують більшість підданих, а принц Вельський Чарльз.

Прес-секретар королівської родини Роберт Джобсон нібито повідомив оточенню про підготовку передачі влади. Адміністрації доручено вивчити механізм реалізації Закону про регентство 1937 року, що регламентує перехід корони. Джобсон стверджує, що жодних юридичних проблем не виникне, оскільки документ дозволяє старшому синові монарха розпочати правління ще до смерті батька або матері.

Нагадаємо, що Єлизавета II є найбільш літнім правителем в історії Сполученого Королівства, а також побила рекорд королеви Вікторії за тривалістю перебування на троні. Цього року Її Величності виповнився 91 рік, а у листопаді вона святкуватиме платинову річницю весілля з герцогом Філіпом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram