Противники маршу рівності рознесли будмайданчик
Загрузка плеера...

У неділю, 13 серпня, в Одесі так і не відбувся повноцінний "Марш рівності", учасників якого блокували представники праворадикальних організацій. Початково планувалося пройти від Воронцовського палацу до Думської площі, однак для уникнення зіткнень було вирішено достроково закінчити акцію.

Уся територія маршу по периметру з метою безпеки була обгороджена парканом.

У поліції повідомили, що правопорядок забезпечували близько тисячі правоохоронців: патрульні у бронежилетах, співробітники КОРД і Національної гвардії.

Водночас представники праворадикальних організацій після того, як не змогли зірвати марш, знесли паркан на сумнівному будівництві біля будинку-стіни у Воронцовському провулку.

Противники маршу увірвалися на будівельний майданчик, поламали огорожу, порвали банер, що закривав будівництво, і скинули з другого поверху бетономішалку.

Одесити неодноразово вимагали зупинити скандальне будівництво, оскільки воно, на думку жителів міста, знищить візуальний ефект відомої будівлі.

Нагадаємо, що раніше забудовник змінив проект і зобов'язався довести до ладу фасад будівлі. За рішенням мерії роботи призупинили, однак у червні скандальне будівництво відновилося.

Одесити наполягають на повній забороні будь-якого будівництва безпосередньо біля будинку-стіни.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram