Велика приватизація: продадуть цирки і кіностудії
Загрузка плеера...

Міністерство економічного розвитку і торгівлі складає список державних об'єктів, які підлягають приватизації. Здебільшого це промислові та господарчі організації, проте сюди потрапили і культурні об'єкти – цирки та кіностудії. Зокрема, мова йде про Національну кіностудію ім. Олександра Довженка та Національний цирк. Крім того, у Мінекономрозвитку запланували продаж ще двох кіностудій (документальних та анімаційних фільмів) та шести цирків.

Зараз у переліку об'єктів приватизації зайнято 893 позиції, проте згодом список хочуть розширити, внісши туди близько 4 тисяч підприємств. Продаж державних об'єктів планують завершити до 2020 року.

Приватизація державних підприємств є вимогою Міжнародного валютного фонду. Щоправда, продаж культурних об'єктів викликає чималі побоювання. У ЗМІ вже з'явились припущення, що кіностудії, які сьогодні фактично не приносять жодного прибутку, можуть привабити забудовників. Ці об'єкти займають великі земельні площі і мають вигідне розташування (як кіностудія ім. Довженка у центрі Києва).

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram