У Кенії масові протести через президентські вибори
Загрузка плеера...

У Кенії оголосили переможця президентських виборів. Ним став дійсний президент Уруху Кеніата, який виконує обов'язки голови держави з 2013 року. У виборчій комісії повідомили, що Кеніата набрав більше 54% голосів.

Зазначимо, що опозиція вважає результати сфальсифікованими. Вибори було проведено у вівторок, одразу після цього у столиці країни Найробі розпочались масові протести. Головний опонент Кеніати Раїль Одінга закликав виборчу комісію визнати результати голосування недійсними, проте його звернення відхилили. У відповідь Кеніата заявив, що готовий співпрацювати зі своїм опонентом.

Зараз на вулицю вийшли прибічники обох політиків. Ті, хто підтримував чинного президента, святкують його перемогу, а прибічники опозиції розпочали протест. Вони підпалюють шини та зводять барикади. Між демонстрантами та поліцією виникли сутички, у правоохоронців почали жбурляти каміння. Проти протестувальників застосували сльозогінний газ. ЗМІ повідомляють, що під час однієї з сутичок загинула дівчина, у яку випадково влучив поліцейський, що стріляв по демонстрантах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram