Профспілки мітингували проти продажу обленерго
Загрузка плеера...

Представники профспілок у Києві влаштували мітинг біля Фонду держаного майна. Люди обурені планами чиновників щодо продажу восьми обленерго. Про початок проведення аукціонів оголосили 24 липня.

Учасники протесту вважають, що через приватизацію цих енергетичних компаній ціни на електроенергію будуть безконтрольно підвищувати. Люди впевнені, що продаж пакетів акцій обленерго допоможе олігархам встановити контроль над енергоринком. Протестувальники увірвались до приміщення Фонду держмайна. Вони принесли з собою доїльний апарат і вручили його заступнику голови ФДМ Юрію Нікітіну. При цьому учасники акції заявили, що чиновники мають "доїти олігархів, а не народ".

Зазначимо, аукціон з продажу акцій призначили на 15 і 17 серпня. Згодом продаж двох компаній – "Дніпроенерго" та "Дніпрообленерго" – перенесли на 31 число.

У Фонді держмайна поясняють, що обленерго не є стратегічними об'єктами, а прибуток від їх діяльності незначний. Крім того, чиновники запевняють, що тарифи на електроенергію не зростатимуть безконтрольно, адже за роботою компаній слідкуватиме Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram