Україна пасе задніх за швидкістю Інтернету
Загрузка плеера...

Сучасне суспільство не може уявити свого життя без всесвітньої мережі. На жаль, в Україні якість надання Інтернет-послуг оцінюється як незадовільна. Вчергове цей факт підтвердило дослідження, проведене сервісом Speedtest.

Спеціалісти проаналізували швидкість з’єднання мобільної та широкосмугової мережі у 122 країнах світу. Стандартний дротовий Інтернет в Україні ще можна назвати більш-менш пристойним – 39-е місце з середнім показником 34 мегабіта на секунду під час завантаження. В свою чергу, технологія стандарту 3G не витримує жодної критики. 8,5 мегабіт на секунду – надто кволий результат, аби взагалі мати право називатися зв’язком третього покоління. Місце у рейтингу – аж 109-е. Це гірше, ніж у Гані, Лаосі, Лівії, Нігерії, Намібії, Киргизстані та Гондурасі.   

Нагадаємо, що у світі наразі йде активне тестування мобільної Інтернет-мережі п’ятого покоління. Українці ж ніяк не можуть дочекатися оголошення тендера на продаж частот для впровадження 4G. Таким чином, від цивілізованого світу ми відстаємо приблизно на 5-7 років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram