У КМДА прокоментували ліквідацію наслідків НП у Голосієво
Загрузка плеера...

Проект розпорядження про компенсацію втраченого майна постраждалим від вибуху у будинку на Голосіївському проспекті, 80 знаходиться у розробці.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. Орієнтовні строки ухвалення документу – початок вересня.

Водночас розробляється проект по ліквідації пошкоджень від вибуху на першому поверсі будинку по вулиці Бурмістренка, 12.

Петро Пантелеєв, заступник голови КМДА:

"Зараз підготовлене розпорядження, яке повинно врегулювати питання і компенсації, і житлових умов, які мають отримати люди. На сьогоднішній день їм запропоновано тимчасове житло. Комусь подобається воно, комусь не подобається. Іде комунікація між районами і самими мешканцями. Питання надання квартир і яких квартир буде враховано в цьому розпорядженні, тому що є певні законодавчі норми, які треба ще дослідити, щоб не порушити закон і після того, як дали квартири, не було судових позовів.

Щодо іншого будинку – там ситуація трохи інша. Будинок придатний для проживання, пошкоджено один під’їзд. Зараз виконуються роботи по підготовці укріплюючих конструкцій з металу, і наступного тижня планується їхнє встановлення силами рятувальників, тому що роботи ці небезпечні. Одночасно розробляється проект ліквідації наслідків аварійної ситуації, який передбачає відновлення всіх квартир у цьому пошкодженому під’їзді. Говорити про те, коли люди повернуться у свої квартири, ми не можемо, оскільки над проектом працює інститут будівельних конструкцій. Але за будь-яких обставин кошти за проектування і будівельні роботи будуть виділені з міського бюджету".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram