Потік мігрантів у ЄС суттєво зменшився
Загрузка плеера...

Протягом перших шести місяців 2017 року кількість мігрантів, які нелегально намагаються потрапити до країн Євросоюзу, скоротилася більш ніж удвічі, порівняно з першим півріччям минулого року.

За інформацією Міжнародної організації з міграції, у 2017-му до Європи прибули майже 117 тисяч мігрантів та біженців. Із них майже 83% потрапили на узбережжя Італії.

До Греції прибули всього 12 тисяч мігрантів, тоді як минулого року там зареєстрували 160 тисяч осіб. А ось до Іспанії прибуло втричі більше мігрантів, ніж за аналогічний період минулого року – трохи більше 8 тисяч осіб.

Днями очевидці зняли, як на пляж півдня Іспанії посеред білого дня прибув великий човен із кільком десятками темношкірих мігрантів, які відразу ж розбіглися в різні боки. Більшість прибулих до Іспанії є вихідцями з країн Західної Африки: Гамбії, Гвінеї та Кот-д’Івуару.

Деякі експерти вважають цілком прийнятною версію, відповідно до якої мігранти просто намагаються освоїти новий маршрут, який є більш безпечним. Подорож із Лівії до Італії доволі складна й небезпечна.

Нагадаємо, що за офіційною статистикою протягом півроку в Середземному морі загинули 2405 мігрантів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram