Огляд топ-подій тижня від NewsNetwork: з 7 по 11 червня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підготував черговий випуск "Top Tidings Of The Week"! Це огляд топ-подій тижня, які відбувалися у політичному, економічному, культурному житті України та всього світу.

Вашій увазі огляд подій за період з 7 по 11 червня 2017 року:

Польський рокер йде з "Укрзалізниці"

Поляк Войцех Балчун залишив посаду голови "Укрзалізниці". Гройсман зазначив, що Балчун зробив це через "особисті обставини". Прем'єр висловив надію, що поляк залишиться радником голови підприємства. Тимчасовим виконувачем обов’язків керівника компанії призначено Євгена Кравцова. Уряд хоче провести відкритий конкурс з пошуку нового очільника "Укрзалізниці".

Львівський бронетанковий заплатить 10 млн

Суд ухвалив рішення про стягнення 10 млн грн з ДП "Львівський бронетанковий завод" за невиконання зобов'язань на виготовлення і поставку тактичних бойових машин "Дозор-Б". Витрати підприємства виявились меншими, ніж перерахована передоплата. Львівський бронетанковий повинен повернути до бюджету близько 6,5 млн грн.

Ірина Садов'як офіційно стала керівником Охматдиту

Ірина Садов'як, яка перемогла в конкурсі на головного лікаря Охматдиту, офіційно призначена на посаду. У контракті є перелік завдань щодо реформування. Серед пріоритетів – автономізація лікарні, впровадження сучасних клінічних протоколів, перебудова системи закупівель ліків.

Важливим викликом для головного лікаря буде успішне завершення будівництва нового корпусу "Охматдиту".

Раду модернізують на 7 млн грн

Сесійну залу у Верховній Раді модернізують за 7 мільйонів гривень. Робочі місця парламентарів облаштують персональним комп’ютером, кард-рідером, мікрофоном, гучномовцем, сканером зчитування біометричних даних та кольоровими сенсорними екранами із можливістю голосування. Доступ до робочого місця буде забезпечуватися через логін та пароль, ID-картку або відбиток пальця. Перебування депутата на робочому місці фіксуватимуть за допомогою відеоконтролю. Тендер виграла компанія, яка раніше модернізувала конференц-залу парламенту на 11 млн грн.

Українців позачергово "знімають в Нацгвардію"

8 серпня в Україні розпочався позачерговий призов до Національної гвардії. Лави спеціалізованого військового формування МВС можуть поповнити особи у віці від 20 до 27 років. Кожен новий нацгвардієць отримає разову грошову допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів, тобто 3200 гривень. Нинішній призов проводять у зв’язку з недобором кадрів у травні. Генеральний штаб підкреслює: жоден зі строковиків не буде нести службу у зоні проведення АТО.

СБУ знову обшукала видання "Страна.ua"

Співробітники СБУ провели обшуки у редакції інтернет-видання "Страна.ua" і в місцях проживання деяких журналістів. Обшуки були санкціоновані судом і відбулися у рамках кримінального провадження за статтею "розголошення державної таємниці". Ігор Гужва заявив, що в офісі редакції вилучають комп'ютери, у будинках журналістів – телефони і планшети.

"Революція" паркувальників

Перехід на безготівковий розрахунок за стоянку авто в столиці "пробуксовує". Згідно з колективним договором, паркувальники мають пропрацювати ще два місяці. Брати готівку вони не мають права. Завдання паркувальників – відправляти водіїв до паркоматів. Зараз їх всього 87. За підрахунками експертів, потрібно близько 800 паркоматів.

Проти верхівки НКРЕКП порушили справу через тарифи

НАБУ підозрює керівництво НКРЕКП у штучному завищенні тарифів в інтересах енергогенеруючих компаній. Детективи вважають, що формула "Роттердам+" використана необґрунтовано, енергогенеруючі компанії отримали надприбутки. НАБУ відкрило кримінальне провадження проти керівника та членів НКРЕКП. Бюро звернулось до суду з проханням надати доступ до документів деяких компаній, проте клопотання відхилили.

У Коцюбинському з криками та суперечками вирішували долю селища

На пленарному засіданні Коцюбинської селищної ради виникла бурхлива суперечка щодо одержання грантів. Селище підписало Угоду Мерів і приєдналося до Ініціативи ЄС з підтримки енергоефективності муніципалітетів. Ця програма дає шанс отримати фіндопомогу від міжнародних донорів. Місцева влада повинна затвердити план дій до 2030 року, фінансування заходів має бути спільним. На засіданні було запропоновано п’ять концепцій. Депутати прийняли рішення створити робочу групу щодо отримання гранту на розвиток Коцюбинського.

НАБУ не виключає нових проваджень по справі проекту "Стіна"

Директор НАБУ не виключає нових проваджень по справі проекту "Стіна". Внаслідок злочинних дій інтересам держави завдано збитків приблизно на 17 мільйонів гривень. Розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати коштів держбюджету здійснюється з березня 2016 року. Зараз затримано сімох осіб, їм оголошено про підозру. Чи фігурує у справі ініціатор проекту "Стіна", наразі невідомо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram