Кияни недоотримали 40 млн грн зарплати
Загрузка плеера...

Українці продовжують працювати "на дурняк". В одній лише столиці за перші шість місяців 2017 року борги за заробітною платою склали 40 млн грн. Саме такі дані оприлюднило Головне територіальне управління юстиції.

Позови щодо несвоєчасної виплати грошової винагороди за виконану роботу мають досить високий шанс на успіх у судах – Феміда часто стає на бік ображеного працівника. Втім, ефективність виконавчої служби просто мізерна. За період із січня по червень з боржників вдалося стягнути лише 3 мільйони у національній валюті – це усього-на-всього 7,5% від загальної суми недоотриманих киянами кровних. Решту намагаються компенсувати за рахунок вилучення рухомого та нерухомого майна, але зазвичай пошук автомобілів та житла, зареєстрованих на роботодавців, ні до чого не призводить.

Поки проблема залишається невирішеною, в управлінні юстиції звітують про нові способи стягнення з громадян боргів за комунальні послуги. Судячи з усього, практичне застосування тарифного геноциду цікавить державні органи значно більше, аніж забезпечення матеріальних потреб суспільства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram