Шляхом Омеляна: Клімпуш-Цинцадзе проїхалась потягом
Загрузка плеера...

Після того, як міністр інфраструктури Володимир Омелян здійснив подорож "Укрзалізницею", він запропонував й іншим чиновникам помандрувати потягом.

Першою на цю пропозицію пристала віце-прем'єр-міністр з питань євроінтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе. Свої пригоди чиновниця описала у Facebook. Раніше вона відзначилась постом про зламаний кондиціонер у потязі "Херсон-Київ". Після цієї публікації було звільнено трьох співробітників "Укрзалізниці".

Після цього Іванна Клімпуш-Цинцадзе з дітьми і подругою відправилась у Карпати. Одразу після того, як ця компанія опинилась в купе, віце-прем'єр-міністра почали розшукувати. Провідниця запросила її до начальниці потягу, яка, зрештою, сама прийшла до купе чиновниці.

Клімпуш-Цинцадзе повідомила, що їй одразу запропонували місце у спальному вагоні з кондиціонером. Так начальниці потягу наказало її керівництво. Віце-прем'єр пише, що відмовилась від пропозиції, адже замість радянського "догоджання начальству" необхідно вирішувати проблеми системно.

Чиновниця пообіцяла простежити, щоб провідниця і начальниця потягу не мали проблем після її поїздки. Іванна Орестівна зазначила, що інфраструктуру треба терміново реформувати, і висловила надію на плідну працю нового керівника "Укрзалізниці".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram