Міхо навідався до Угорщини
Загрузка плеера...

Схоже, колишній губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі й справді має намір об’їздити усі європейські країни, перш ніж спробувати перетнути український кордон. Після нетривалого перебування в Польщі та Литві політик вирушив до Угорщини. На своїй сторінці у Facebook грузин опублікував світлину поруч з пам’ятником королю Андрашу та його дружині, українській принцесі Анастасії.

Нагадаємо, що Саакашвілі зумів потрапити до Європейського Союзу, незважаючи на те, що був позбавлений громадянства України. За словами самого екс-очільника ОДА, він скористався біометричним закордонним паспортом. У вітчизняній прикордонній службі заявляють, що за першої ж нагоди документ у Саакашвілі буде конфісковано.

Тим часом заступник генерального прокурора Євгеній Єнін повідомив, що за порушення процедури під час оформлення громадянства України відповідальність нестиме не лише сам екс-президент Грузії, але й відповідні чиновники. Посадовець також зазначив, що пропуск Саакашвілі в Україну можливий лише за умови наявності у нього візи, а будь-які спроби незаконного в’їзду дадуть підстави для порушення кримінальної справи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram