Президент США вводить надзвичайний стан
Загрузка плеера...

Дональд Трамп офіційно заявив про намір ввести надзвичайний стан у Сполучених Штатах через епідемію опіоїдів. Вживання цих наркотичних речовин досягло критичної межі: щодня жертвами анальгетиків стають близько 100 американців, а за три тижні від передозування померли стільки ж людей, скільки під час терористичних актів 11 вересня 2001 року.

Президент вважає, що нинішня ситуація є безпрецедентною, і наголошує на необхідності вжити усіх заходів задля припинення надмірного вживання препаратів. Введення надзвичайного стану дозволить спрямувати більше коштів на профілактику та лікування залежності від опіоїдів, а також дозволить використовувати антидот налоксон у важких випадках.

Експерти констатують, що епідемія викликана безвідповідальністю лікарів, які, намагаючись задобрити пацієнтів, виписують рецепти на потужні обезболюючі ліки усім, незалежно від діагнозу. Окрім того, багатьох медиків звинувачують у зв’язках з виробниками опіоїдів, які платять за те, аби у лікарнях просували їх продукт.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram