Брекзит вплине на позиції англійської мови
Загрузка плеера...

Європейський союз продовжує тиснути на Велику Британію через її бажання покинути блок. Наступ здійснюється не лише на економічному фронті, але й на… мовному. Депутати німецького Бундестагу закликали ЄС після завершення Брекзиту більше вживати німецьку мову на офіційному рівні.

Парламентарі звернулися до канцлера Ангели Меркель із проханням зробити все можливе, аби інституції Євросоюзу активніше використовували у документації та спілкуванні не англійську, а саме німецьку мову. Подібне звернення вони надіслали й до єврокомісара від Німеччини Гюнтера Еттінгера. Очолює ініціативну групу один з п’яти віце-президентів Бундестагу, представник баварського Християнсько-соціального союзу Йоганнес Зінгхаммер.

Зазначимо, що статус офіційних у Європейському союзі мають одразу 24 мови, які використовуються на умовах повної рівноправності. За кількістю носіїв провідне місце у ЄС займає саме німецька – 16% громадян вважають її рідною. Втім, англійською на тому чи іншому рівні говорить більше половини населення Союзу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram