В Інституті Патона майнили біткоїни
Загрузка плеера...

Неабиякий інтерес до криптовалюти виявили у столичному Інституті електрозварювання ім. Патона. Щоправда, цей інтерес не зовсім законний.

У лікувально-оздоровчому центрі Інституту знайшли 200 комп'ютерів, які "майнили", тобто генерували, біткоїни. Це виявили працівники СБУ та Нацполіції. За інформацією правоохоронців, "майнингу" сприяли посадовці держпідприємства, комп'ютерна техніка була розміщена у лікувально-оздоровчому центрі без підписання будь-яких договорів.

Святошинський райсуд столиці вирішив, що ці дії порушують закон про Національний банк, де зазначено, що випуск та обіг на території України будь-яких грошових одиниць окрім гривні заборонено. Не можна також використовувати грошові сурогати у якості платіжного засобу. Саме таким сурогатом судді визнали криптовалюту Bitcoin. Служителі Феміди дали правоохоронцям дозвіл на обшук лікувального центру та вилучення необхідної техніки та документів. Крім серверів, комп'ютерів, телефонів та носіїв слідчі мають проаналізувати також квитанції про оплату електроенергії і перевірити контракти на підключення до інтернету.

Досудове розслідування справи триває.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram