НАБУ не виключає нових проваджень по справі проекту "Стіна"
Загрузка плеера...

Директор Національного антикорупційного бюро не виключає нові провадження по справі проекту "Стіна". Про це Артем Ситник заявив під час звіту про діяльність НАБУ за перше півріччя 2017 року.

Артем Ситник, директор НАБУ:

"Нещодавно було нарешті реалізовано провадження щодо славнозвісного проекту "Стіна". І це тільки перші затримання, тому що ми фактично не все відпрацювали – це результат роботи по певній ділянці цього проекту і всі перерахування ми ще не дослідили. Це те, що ми вже дослідили – ті фіктивні документи, які ми вже встановили і це ті кошти, які переводилися по підробленим актам і надалі переводилися в готівку. Але це тільки початок. Я думаю, що ми в подальшому також будемо працювати над цим проектом, і це не остаточна крапка по цьому напрямку".

Розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати коштів державного бюджету під час реалізації так званого проекту "Стіна" здійснюється з березня 2016 року. За версією слідства, внаслідок злочинних дій інтересам держави завдано збитків близько 17 млн грн.

Артем Ситник, директор НАБУ:

"Ми досліджували усі ці ділянки, і ми виявили, що ряд робіт, які включені у акти приймання-передачі, не виконувалися. І за це списувалися кошти. У подальшому ці кошти перераховувалися на фіктивні суб’єкти господарювання і переводилися у готівку – це достатньо стандартна схема. Було встановлено збитки шляхом проведення економічних досліджень. Після встановлення збитків і встановлення кола причетних осіб до спричинення цих збитків, були проведені відповідні процесуальні дії – затримання і оголошення про підозру".

Зараз по справі затримано сімох осіб – їм оголошено про підозру. Чи фігурує у справі ініціатор проекту "Стіна", наразі невідомо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram