Кардіохірурга номінують на звання Героя України
Загрузка плеера...

Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець надіслала спікерові Андрію Парубію подання щодо присвоєння кардіохірургу Борису Тодурову звання Героя України. Депутатка закликає голову парламенту звернутися до Президента з проханням підтримати ініціативу трудового колективу Інституту серця, який очолює відомий лікар.

Пані Богомолець зазначає, що Борис Тодуров вже понад 20 років свого життя присвятив розвитку медичної науки. Він впровадив інноваційні методи лікування кардіохвороб, першим на теренах нашої держави провів операцію з пересадки серця та зберіг життя тисячам своїх пацієнтів.

Згідно з чинним законодавством, особи, що нагороджені вищою державною відзнакою – орденом "Золота зірка" – отримують 200-відсоткову надбавку до пенсії, користуються пільгами при сплаті податків, звільняються від оплати комунальних послуг, отримують компенсацію витрат на автомобільне паливо тощо.

Зазначимо, що Борис Тодуров – один з небагатьох представників медичної галузі, що відкрито розкритикував Міністерство охорони здоров’я та особисто Уляну Супрун через халатність та непрофесійність. За це у МОЗ лікаря назвали корупціонером та почали репресії проти Інституту серця.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram