Голова "Укравтодору" отримав 900% надбавки
Загрузка плеера...

Виконувачу обов'язків голови Державного агентства автомобільних доріг Славоміру Новаку виплачують заробітну плату і надбавку в розмірі 900%. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав журналіст Сергій Мальнєв, опублікувавши лист Міністерства інфраструктури України.

Згідно з документом, крім зарплати, Новак отримував надбавку за інтенсивність праці до 300% посадового окладу; надбавку за виконання особливо важливої роботи – ще 300% посадового окладу і премію – також 300% окладу.

Журналіст зазначив, що як мінімум у січні-лютому завдяки надбавці до 900% поляк отримував з українського бюджету приблизно по 700 тис. грн. При цьому Мальнєв ставить питання, за що ж очільник "Укравтодору" отримує такі гроші, якщо реально стан доріг в Україні тільки погіршується і глобально нічого не змінюється.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян, коментуючи інформацію, зауважив, що пан Новак абсолютно якісна людина на своїй посаді, а "ринкова зарплата є одним з запобіжників для того, щоб люди думали про роботу, а не про якісь ліві доходи".

Нагадаємо, раніше Омелян зазначав, що на державній службі немає механізмів установити ринкові зарплати, тому у відомстві пішли шляхом надбавок.

За його словами, Новак отримує досить низьку зарплату порівняно з тими обов'язками, які він виконує, однак міністр не захотів назвати розмір зарплати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram