Міністр соцполітики вважає, що українці забагато їдять
Загрузка плеера...

Українці їдять забагато. Таку думку висловив під час інтерв’ю одному з українських каналів міністр соціальної політики Андрій Рева.

Андрій Рева, міністр соціальної політики України:

"Німці – вони трошки інакше їдять, у них раціон інший. Будучи у Німеччині, я теж бачив, що культура харчування їхня надзвичайно відрізняється від нашої. Тому, звичайно, враховуючи, що ціни на продукти харчування в Німеччині і в Україні приблизно однакові,

вони їдять менше не тому, що вони не мають можливості, а тому що у них культура така харчування, звичайно, вони витрачають набагато менше, порівняно з нашими людьми".

На думку міністра, разюча різниця між витратами на харчі середньої української та німецької родини полягає у розбіжності у культурі харчування та історичних традиціях.

Андрій Рева, міністр соціальної політики України:

"Коли ми говоримо, що німці 14% а ми 50 витрачаємо, тут система пріоритетів. Я пам’ятаю свого батька покійного. Він помер у 61 рік. Він був круглим сиротою – батько загинув на фронті, мама загинула від голоду у 1947-му році. Він вважав своїм пріоритетом все життя, що саме головне це добре поїсти. Він міг відмовити собі у якихось речах, але здорове, повноцінне харчування є надзвичайно можливим і не має бути ніяких обмежень. Ну, наші люди мають таку традицію історичну – голодомори, війни і все інше. Вони змушували людей ставитися до проблеми харчування не так, як це роблять в інших країнах". 

Різницю між доходами середньої родини в Україні та Німеччині міністр при цьому не згадав. Згідно статистики, середня зарплата німців становить близько 3 700 євро на місяць, у той час, як в Україні за даними Держстату – 243 євро на місяць. 

Олег Пендзін, економіст:

"Середня українська сім’я витрачає на харчі 54% свого доходу. Малозабезпечені верстви населення витрачають до 80%. Порівняно з європейцями, які витрачають від 12 до 18% на продукти харчування – це фантастична різниця. На жаль, це говорить про несприятливе співвідношення доходів, які є в українській сім’ї і цін на продукти харчування".

До того ж у липні в Україні зафіксовано нове підвищення цін на продукти. Найбільше додали в ціні м'ясо, крупи та олія. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram