ГПУ вивчає робочий графік голови "Нафтогазу"
Загрузка плеера...

Проти керівництва національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" відкрито кримінальне провадження. ЗМІ повідомляють про це з посиланням на представника Генеральної прокуратури.

Посадовців підозрюють не у корупції, а у зловживанні службовим становищем і порушенні законодавства про працю. Мова йде про можливі порушення при звільненні Ігоря Бурака, який виконував обов'язки віце-президента "Укртрансгазу".

У ГПУ звернулись до "Нафтогазу" з вимогою надати слідчим статут компанії та журнал, де зафіксовано час входу і виходу працівників.

ЗМІ також повідомляють, що правоохоронці зацікавились тим, скільки часу провели на роботі голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв, директор з адміністративної діяльності Віталій Щербенко та начальник департаменту безпеки Володимир Лупащенко.

Звільненого Ігоря Бурака називають людиною з команди Ігоря Прокопіва, який раніше очолював "Укртрансгаз". Він давно конфліктував з керівником "Нафтогазу" Коболєвим, на початку цього року Прокопіва відсторонили від посади.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram