У адвоката, який захищає Мартиненка, провели обшуки
Загрузка плеера...

Екс-нардеп Микола Мартиненко, якого підозрюють у корупційних оборудках, заявив про тиск з боку правоохоронців. Справа в тому, що детективи НАБУ провели обшук у адвоката політика Ігоря Керезя. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на прес-службу колишнього депутата.

Юрист вважає, що детективи антикорупційного бюро таким чином намагались отримати інформацію, що становить адвокатську таємницю. Захисник Мартиненка стверджує, що дані могли використати для фабрикування розслідування проти його клієнта. У прес-службі Миколи Мартиненка вважають, що головна мета працівників НАБУ – це психологічний тиск і піар. Екс-нардеп вважає, що у Ситника вирішили вдатися до обшуку, аби замаскувати провал розслідування проти нього.

Адвокат Мартиненка повідомляє, що слідчі дії в його офісі провели у ході розслідування справи про розтрату на підприємстві "Енергоатом". Юрист запевняє, що не має жодного відношення до цієї історії.

Дозвіл на проведення обшуку надав скандально відомий суддя Солом'янського райсуду столиці Олександр Бобровник. Служителя Феміди неодноразово звинувачували у корупції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram