Проїзд залізницею для пасажирів поки не дорожчатиме
Загрузка плеера...

"Укрзалізниця" до кінця 2017 року не підвищуватиме ціни на пасажирські залізничні перевезення. Про це заявив тимчасовий виконувач обов'язків голови підприємства Євген Кравцов.

За його словами, найближчими днями планується проведення консультацій із представниками бізнесу щодо індексації тарифів на вантажні перевезення до кінця поточного року.

Загалом "Укрзалізниця" з 2018 року планує перейти на нову систему тарифоутворення, яка буде прогнозованою для бізнесу і прив'язаною до об'єктивних індексів.

Кравцов також зауважив, що його завдання – зробити залізницю партнером української промисловості, на рівних партнерських умовах. Крім того, він заявив, що зараз акцент у роботі буде зроблений на створення умов для збільшення сполучення швидкісним пасажирським рухом.

Нагадаємо, що в листопаді 2016-го в "Укрзалізниці" оголосили про плани підвищити тарифи на пасажирські перевезення на 35%, а вантажні – на 25%. 27 грудня минулого року тарифний комітет Міністерства інфраструктури дозволив підвищити тарифи у 2017 році.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram