Гриневич виправдовує сільські коефіцієнти
Загрузка плеера...

Цьогорічна вступна кампанія до українських вишів – мабуть, найгірша за останні десять років. Міністерство освіти та науки не змогло забезпечити ані безперебійну роботу електронної системи, ані рівність усіх вступників, що брали участь у конкурсі.

Очільниця відомства Лілія Гриневич заявляє, що проблеми з урахуванням балу зовнішнього незалежного оцінювання мали місце через те, що до системи вносили зміни буквально під час подачі абітурієнтами заяв. Міністр скаржиться, що на розробку програмного забезпечення було надто мало часу – хоча до початку вступу всі у МОН наголошували на повній готовності технічних засобів.

Багато нарікань викликали коефіцієнти, запроваджені для випускників сільських шкіл. Через них деякі вступники з дуже високими балами не змогли потрапити на місця державного бюджету. Гідного пояснення цій ситуації пані Гриневич так і не надала. Лишень вчергове бідкалася на різні умови для школярів у місті та селі. А ще припустила, що деякі зі студентів, що скористалися коефіцієнтами, у майбутньому продемонструють кращі результати, ніж їх колеги, бал яких штучно не збільшували. Навряд чи це стане великою втіхою для тих, кого маніпуляції Міністерства залишили без можливості навчатися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram