Поліграфкомбінат "Україна" матиме більше грошей
Загрузка плеера...

Ажіотаж навколо біометричних паспортів пішов на користь поліграфкомбінату "Україна". Уряд вирішив витратити майже 70 млн грн на модернізацію підприємства. Ці кошти не будуть виділяти із держбюджету – їх перестануть забирати у компанії.

На засіданні уряду Міністерство економічного розвитку ініціювало зменшення відрахувань чистого прибутку підприємства. Голова міністерства пояснив, що таке рішення прийнято через те, що кількість бажаючих одержати біометричний паспорт значно збільшилась.

Степан Кубів, міністр економічного розвитку і торгівлі:

"Коли не було стільки бажаючих отримувати ID-паспорти, 75% чистого прибутку підприємства ми направляли до державного бюджету. Це фактично вимивало обігові кошти, підприємство не могло проводити модернізацію устаткування, що було необхідно для швидкості і якості проведення робіт."

Тепер у МЕРТ запропонували відраховувати до держбюджету лише 40% прибутку. Таким чином, вже у цьому році поліграфкомбінат "Україна" додатково отримає 68,5 млн грн. У наступному році компанія збереже ще 123 мільйони. Кабмін підтримав цю пропозицію. У Мінекономрозвитку вважають, що цей крок покращить умови отримання ID-паспортів.

Степан Кубів, міністр економічного розвитку і торгівлі:

"Що це дасть? Це гарантує нам безперебійне збільшення процесів виготовлення біометричних паспортів для громадян, скоротить терміни отримання паспортів. Модернізація підприємства дозволить чітко планувати виготовлення цих документів на майбутнє."

Нагадаємо, на початку року поліграфкомбінат "Україна" вийшов із підпорядкування Нацбанку, держпідприємством стало опікуватись Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram