У Києві нагородили кращих медиків України
Загрузка плеера...

9 серпня східні християнські церкви вшановують пам’ять цілителя Пантелеймона. Саме цього дня у Київській філармонії кращих працівників медичної галузі України нагородили орденами, названими на честь святого.

Рішення щодо того, хто з людей у білих халатах гідний громадської відзнаки, ухвалює Поважна рада. До її складу входять предстоятелі українських церков, а також авторитетні громадські діячі – зокрема, перший президент нашої держави Леонід Кравчук, народна артистка та Герой України Ада Роговцева й інші представники інтелігенції.

У номінації "Кращий лікар" перемогу здобув військовий хірург Михайло Каштальян, що за свою практику провів кілька тисяч надскладних операцій. В останні роки його пацієнтами переважно є воїни АТО, яким він допомагає відновитися від поранень.

Мирославу Савчак було названо кращою медсестрою. Львів’янка допомагала протестувальникам на Майдані, а після Революції Гідності продовжила працювати за покликанням у зоні АТО. Лауреати Ордену святого Пантелеймона зізнаються, що громадське визнання приємне, але найбільша нагорода для них – це здоров’я людей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram