У ГПУ Балчуна назвали прогульником
Загрузка плеера...

Після бою кулаками, як відомо, не махають – але це не про вітчизняну політику. Войцех Балчун більше не очолює "Укрзалізницю", але звинувачення на його адресу продовжують надходити з усіх боків.

Зокрема, прес-секретар генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган опублікувала пост, у якому наголошує на вкрай низькій трудовій дисципліні тепер вже колишнього посадовця. Виявляється, на робочому місці польський рокер з’являвся досить рідко. У 2016 році зі 145 днів, передбачених штатним розпорядком, він відпрацював лише 87. Пані Сарган з цього робить висновок, що Балчун фактично самоусунувся від виконання своїх обов’язків ще задовго до відставки.

Не забула прес-секретар відзначити й виняткову роль голови ГПУ у звільненні "Укрзалізниці" від польського "варяга". Адже це саме Юрій Луценко надіслав Володимиру Гройсману листа, у якому вказав усі факти зловживання службовим становищем з боку Балчуна. І та обставина, що поляк де-юре покинув посаду за власним бажанням, нікого у Генпрокуратурі не турбує.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram