Головні події 9-10 серпня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 9-го до ранку 10 серпня 2017 року:

Проїзд залізницею поки не дорожчатиме

Новий очільник "Укрзалізниці" Євген Кравцов заявив, що до кінця року тарифи на пасажирські залізничні перевезення в Україні не підвищуватимуть. Кравцов також зазначив, що в найближчі дні планує провести відверту дискусію з українським бізнесом щодо індексації тарифів на вантажні перевезення.

Нові факти Смоленської катастрофи

У Польщі комісія, що займається повторним розслідуванням Смоленської катастрофи, виявила сліди вибуху на лівому крилі літака. Комісія дійшла висновку, що знищення лівого крила Ту-154М не було ініційовано зіткненням із березою в лісі. Літак почав розпадатися ще до зіткнення.

Митники-хабарники мали по 2 паспорти

У затриманих на Закарпатті митників-хабарників під час обшуку слідчі виявили паспорти іншої держави й сотні тисяч доларів на банківських рахунках. Зловмисники на пропускному пункті "Вилок" вимагали від приватного підприємця тисячу доларів за ввезення товарів без їх митного оформлення.

ФБР обшукали дім Пола Манафорта

У передмісті Вірджинії агенти ФБР провели обшук у будинку Пола Манафорта, колишнього керівника виборчої кампанії президента США Дональда Трампа. Слідчі шукали податкові документи і виписки з іноземних банків. Обшук пройшов відразу після того, як Манафорт дав свідчення перед комітетом Сенату США.

Поліція хоче створити новий підрозділ

Глава Національної поліції Сергій Князєв анонсував створення у структурі кримінальної поліції підрозділу розвідки для боротьби з криміналітетом. За словами Князєва, кримінальна розвідка у структурі поліції вже є, однак вона має перейти до нових методів роботи, щоб придушити криміналітет.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram