Тарифи НКРЕКП забракували у Кабміні
Загрузка плеера...

Ініціативу Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, щодо впровадження RAB-тарифів не підтримали у Кабміні. Йдеться про утворення цін на енергоносії за принципом стимулюючого регулювання. Така система має приваблювати інвесторів, адже у довготривалій перспективі доходи перевищуватимуть видатки на модернізацію енергетичної інфраструктури.

Відповідний порядок формування тарифів НКРЕКП затвердила наприкінці липня. Тут вважають, що запровадження RAB-тарифів дозволить підвищити енергоефективність. Втім, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман стверджує, що такий крок може призвести до підвищення вартості електроенергії для споживачів. Голова уряду заявив, що такий підхід – необ'єктивний і несправедливий. У Кабміні вирішили провести перевірку розрахунків та проконсультуватись з експертами. Хоча НКРЕКП і є незалежним органом, урядовці обіцяють не допустити впровадження нових тарифів.

Зазначимо, що НАБУ відкрило кримінальне провадження проти керівництва Нацкомісії з регулювання через формулу "Роттердам+". У Ситника вважають, що таким чином посадовці НКРЕКП штучно завищили вартість електроенергії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram