Скарга Цинцадзе коштувала людям роботи
Загрузка плеера...

Поки грім не вдарить – мужик не перехреститься. Усе літо пасажири завалювали "Укразалізницю" скаргами на жахливий стан вагонів поїздів та виведені з ладу системи кондиціонування повітря. І тільки коли подібний негативний відгук надійшов від міністра, керівництво компанії-перевізника нарешті відреагувало.

Віце-прем’єр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе виклала у Facebook пост про неприємний досвід перебування у потязі, що їхав із Херсона до Києва. У вагоні, де опинилася чиновниця, не працював кондиціонер. І це незважаючи на те, що компанія "Дніпровагонрембуд" лише нещодавно його полагодила. Після того, як повідомлення пані міністра набуло резонансу, "Укрзалізниця" заявила, що усвідомлює свою відповідальність за ситуацію, що склалася. Тож після оперативного розгляду ухвалено рішення звільнити начальника, заступника начальника та головного інженера вагонного депо "Київ-Пасажирський".

Незрозуміло, чому за халатність компанії-підрядника мають відповідати рядові співробітники підприємства. Схоже на те, що керівництво просто знайшло цапів-відбувайлів. У будь-якому разі, якість обслуговування пасажирів від цих трьох звільнень навряд чи підвищиться.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram