За цей рік правоохоронці 95 разів приходили з обшуками в НБУ
Загрузка плеера...

Упродовж семи місяців правоохоронці 95 разів навідувалися з обшуками до Нацбанку. Зокрема, у липні поточного року фінансовий регулятор дев’ять разів брав участь у слідчих діях і надавав правоохоронним органам доступ до речей та документів у межах розслідування кримінальних правопорушень у банківській сфері. Про це повідомляється на офіційному сайті відомства.

Роботою Нацбанку неодноразово цікавилися Генеральна прокуратура, Нацполіція, Державна фіскальна служба України, а також антикорупційне бюро.

НАБУ, зокрема, здійснює досудове розслідування щодо можливого зловживання службовим становищем співробітниками НБУ, а також стосовно розтрати коштів "ПриватБанку" в особливо великому розмірі.

Поки правоохоронці по черзі штурмують Національний банк України своїми перевірками, чинна глава відомства Валерія Гонтарева спокійно відпочиває.

Нагадаємо: ще на початку квітня чиновниця заявила про свою відставку і планувала піти з посади 10 травня. Проте згодом очільниця НБУ повідомила, що йде у тривалу відпустку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram