Відсторонений чиновник КМДА все ще отримує зарплату
Загрузка плеера...

Журналісти проаналізували зарплатні відомості Київської міської державної адміністрації за липень 2017 року. Вчергове виявилося, що заступники Віталія Кличко отримують суттєво більше, аніж сам міський голова.

За 15 робочих днів мер заробив 7857 гривень за ставкою, а також надбавки за ранг державного службовця та вислугу років і компенсацію за відпустку. Загалом Віталій Володимирович став багатшим на 16 259 гривень. В той же час, перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс за ті самі 15 днів отримав аж 70 тисяч, з яких левову частку склала матеріальна допомога на оздоровлення.

Петро Пантелеєв та Микола Поворозник додали до свого статку по 30 тисяч у національній валюті, а Олександр Спасибко виявився чи то трохи менш працьовитим, чи менш вимогливим – усього 18 тисяч. Звільнений Ілля Сагайдак у липні був на робочому місці лише шість днів, проте розжився 28 тисячами, оскільки взяв велику компенсацію за відпустку.

Найбільше обурює те, що заробітну плату отримав навіть відсторонений керівник апарату Володимир Бондаренко, якого підозрюють у підробці документа про вищу освіту. За що йому було видано понад 20 тисяч гривень – рішуче незрозуміло.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram