У бізнесмена вимагали 15 мільйонів
Загрузка плеера...

У Києві на майже рекордному хабарі було викрито арбітражного керуючого. Про черговий випадок корупції повідомили правоохоронці.

Арбітражний керуючий – це людина, яку уповноважено діяти на підставі ухвали господарського суду. Така фізична особа забезпечує зв'язок між суддями та учасниками процесу. Посадовець, який отримав повноваження від суду Київської області, мав провести ліквідацію збанкрутілого товариства з обмеженою відповідальністю. Майновий комплекс компанії планували виставити на торги. Арбітражний керуючий зі спільником і директором збанкрутілої фірми вирішили заробити на аукціоні.

В СБУ стверджують, що ці троє домовились з бізнесменом, який хотів купити майно ліквідованого підприємства. За гроші вони пообіцяли допустити його до торгів та забезпечити перемогу у конкурсі. Свої послуги трійця оцінила приблизно у 15 млн грн. Першу частину хабара (800 тис. грн) учасники оборудки отримали у центрі Києва. Під час передачі грошей їх затримали. Зловмисникам оголосили про підозру, розслідування справи триває.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram