ГПУ вручила обвинувальний акт Гречківському
Загрузка плеера...

Прокурори ГПУ вручили обвинувальний акт члену Вищої ради правосуддя Павлу Гречківському. Про це поінформувала прес-служба Генпрокуратури.

Повідомляється, що відомство завершило досудове розслідування у провадженні за підозрою Гречківського та його поплічника в скоєнні кримінального злочину.

Відповідно до матеріалів слідства, зловмисники шахрайським шляхом намагались заволодіти грошовими коштами у сумі 500 тис. доларів за нібито допомогу у вирішенні господарського спору в судах трьох інстанцій на користь потерпілого.

Водночас у ГПУ наголосили, що підозрювані "намагалися ухилитись від ознайомлення та отримання процесуальних документів щодо завершення досудового розслідування". Найближчим часом матеріали провадження будуть передані до суду.

Нагадаємо, що Гречківського підозрюють у вимаганні півмільйона доларів за нібито вплив на прийняття судом необхідного рішення.

Генпрокуратура намагалася відсторонити його від посади, але Вища рада правосуддя відмовила у клопотанні. Сам Гречківський заявив, що не піде на угоду зі слідством.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram